Obiad biegacza

photo 5

Ta strona na pewno nie jest i nie będzie blogiem kulinarnym. Prawdą jest jednak, że sporo osób dopytuje o moją dietę i o jej łączenie z bieganiem. Nie jestem w tej dziedzinie żadnym ekspertem ( i nie chce za takiego być uważany). Staram się po prostu jeść zdrowo, ale bez jakiegoś odmierzania kalorii, gramów, itp. Wychodzi ok.

Ale jeśli jesteście ciekawi, to właśnie tak wyglądał (zdjęcie) mój wczorajszy pracowy “lunch box” – quinoa+tofu+surowa cebula+szczypiorek+kurkuma+olej kokosowy. Smakowało, choć mogłem zrobić tego trochę więcej. Za przekąski służyły mi wczoraj suszone figi, daktyle *wszystko suszone naturalnie, zero siarki, itp.) i orzechy brazylijskie. Wszystko zjedzone pod lekki wieczorny trening …. który się nie odbył. Niestety poczułem, że coś mnie bierze, jakiś wirus walczy aby przejąć kontrolę nad moim ciałem. Na razie funkcjonuję ok, nie poddaje się, ale do dzisiejszego treningu (na który się wybieram) piję na wszelki wypadek hektolitry zielonej herbaty z imbirem. W niedzielę półmaraton w Wiązownej (a właściwie to “w Wiązownie”). Miałem cichą nadzieję na “życiówkę”, ale obserwując pogodę i moje zdrowie, wydaje się, że niedziela będzie dniem walki w zupełnie innym wymiarze :).

3 thoughts on “Obiad biegacza

  1. sprawdziłem dziś (bo też miałem błędne pojęcie o odmianie nazwy “Wiązowna”) i okazuje się , że prawidłowo jest “w Wiązownie” tak jak “w Warszawie” :)

  2. Wygląda całkiem całkiem ;) Na pewno spróbuję. Nawet jeśli z założenia to nie ma być blog kulinarny, to fajnie jakbyś od czasu do czasu zrobił wyjątek i wrzucił przepis na swoją ulubioną vege strawę :) Z góry dziękuję!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s