Śniadanie

photo 4

Nie wiem czy to “śniadanie mistrzów” ale przyznam, że naprawdę wchodzi mi rano owsianka. Szybka do przyrządzenia, łatwa w improwizacji (wrzucasz co masz pod ręką), a ładuje zdrową energią na kilka dobrych godzin.

Dziś do płatków owsianych (robionych oczywiście na wodzie) dodałem siemię lniane, ananasa i trochę sproszkowanego białka z … konopi (smak czekoladowy, dużo białka+ Omega 3, Omega 6 + inne dobro).

Na zdjęciu może nie wygląda to zbyt dobrze, ale uwierzcie mi – to dobry starter na cały dzień (szczególnie ten treningowy:).

Wieczorem w planach regeneracyjny trening z Łukaszem, który właśnie bawi w stolicy na gościnnych występach. Pobiegamy po centrum miasta. Dawno mnie tam nie było.

3 thoughts on “Śniadanie

  1. Piotr, gdzie kupujesz w Polsce izolat białka z konopii? Ostatni taki preparat przywiozłam z Londynu, nie mogę namierzyć niczego podobnego w Warszawie.

    • witaj, ja białko konopii ( i groszku) też sprowadzam z UK. Na szczęście mam stały, tani dostęp do towaru:) raz widzialem tez gdzies w necie, w polskim sklepie. Pozdrawiam.

      • Tak myślałam, że to może być z UK :) Dzięki za info. Pozdrawiam i trzymam kciuki za krakowski maraton.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s